تبلیغات
سایه روشن - آموزش کوتاه کردن مو بر اساس فرم صورت


کوتاه کردن مو: خانمها دوست دارند مدلهایی متفاوت از مدل مو را داشته باشند اما باید بدانید که هر مدل مویی ممکن است به شکل صورت شما نیاید، پس در انتخاب مدل مو شکل و فرم صورتتان را مد نظر داشته باشید. ما در این مطلب به این مهم پرداخته ایم.

اگر موهای صاف و صورت گردی دارید، بهتر است موها را به صورت گرد و تا سر شانه کوتاه کنید. چتری‌زدن جلوی موها، باعث می شود استخوان گونه شما یشتر دیده شود.

آموزش کوتاه کردن مو بر اساس فرم صورت

اگر موهای صافی دارید و فرم صورت شما چهارگوش است، بهترین مدل برای شما کوتاه‌کردن موها تا سر شانه و به صورت لایه‌لایه است. به این ترتیب، پهنای پیشانی و فرم استخوانی و قوی چانه را به حداقل خواهید رساند.

انواع مدل موی کوتاه

افرادی که موهای صاف و صورت قلبی شکل دارند می‌توانند مدل موهای خیلی کوتاه را امتحان کنند. به این ترتیب چشم‌ها و استخوان گونه‌ها، بیشتر به چشم می آیند.

مدل موی کوتاه زنانه

افرادی که موهای صاف و صورت بیضی شکل دارند نیز می‌توانند موها را درست از پایین چشم‌ها، به صورت لایه‌لایه کوتاه کنند. در هر صورت موی خیلی بلند برای این افراد، مدل مناسبی نیست.

مدل کوتاهی مو دخترانه

خانم‌ها و دخترانی که موهای موج‌دار و صورت گرد دارند می‌توانند مدل موهای کوتاه تا پشت گردن یا بلند تا میانه کمر که به صورت لایه‌لایه کوتاه شده را امتحان کنند. این مدل بر استخوان گونه و چانه این افراد را نمایان تر می کند.

مدل موی دخترانه و زنانه

اگر موهای موج‌دار و صورت چهارگوش دارید بهتر است موها را تا سر شانه کوتاه کرده و از کنار گوش‌ها به صورت لایه ‌ایه خرد کنید. این کار صورت شما را ظریف‌تر و پیشانی را کوتاه‌تر نشان می‌دهد.

مدل کوتاهی موی زنانه

به افرادی که موهای موج‌دار و صورت قلبی شکل دارند پیشنهاد می‌کنیم که موها را تا سر شانه کوتاه کنند. به این ترتیب، موج موها شانه‌ها را پوشانده و عرض پیشانی را زیباتر نشان خواهد داد.

جددیترین مدل موی کوتاه زنانه

در صورتی‌که صورت بیضی شکل دارید، موهای موج‌دار خود را تا کمی بالاتر از استخوان شانه کوتاه کنید. به این ترتیب استخوان گونه جلوه بیشتری خواهد داشت.

شیک ترین مدل موی کوتاه دخترانه

خانم‌ها و دخترانی که موهای فر و صورت گرد دارند می‌توانند موهای خود را تا سرشانه یا چانه کوتاه کنند. خردکردن موها به صورت لایه‌لایه، سنگینی ظاهری صورت را از بین برده و تعادل چهره را حفظ می‌کند.

شیک ترین مدل موی کوتاه زنانه

اگر صورت چهار گوش دارید، موهای فر خود را تا چانه یا حتی کمی بالاتر کوتاه کنید. وقتی نوک موها به اندازه استخوان آرواره باشد، تناسب صورت حفظ و عرض صورت بیشتر خواهد شد.

مدل موی فر

به افرادی که صورت قلبی‌ شکل و موهای فر دارند، یک مدل موی کوتاه تا نزدیک چانه را پیشنهاد می‌کنیم. به این ترتیب استخوان‌های آرواره، پُرتر نشان داده خواهند شد. توجه کنید که برای خرد‌کردن موهای فر نباید از تیغ استفاده شود زیرا موها حالت وز و نازیبایی پیدا می‌کنند.

انواع مدل موی فر زنانه

یکی از بهترین مدل‌ها برای صورت‌های بیضی شکل و موهای فر، مدل‌های خیلی کوتاه آفریقایی هستند. این مدل‌ها باعث ایجاد تعادل در صورت شده و چهره فرد را جذاب‌تر نشان خواهند داد.

انواع مدل موی فر زنانه

پورتال تاروت رنگی _ آموزش کوتاه کردن مو بر اساس فرم صورت
طبقه بندی: آرایشی و بهداشتی ومکاپ وشینیون، 
برچسب ها:target="_blank"> [cb:post_related_link_name]،  

تاریخ : چهارشنبه 19 خرداد 1395 | 09:55 ب.ظ | نویسنده : میترا فامیلی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.