تبلیغات
سایه روشن - افزایش سطح انرژی در 1 دقیقه

انرژی درمانی با دست1


انرژی بین دو دست

افزایش سطح انرژی در 1 دقیقه

تمرینات متعددی برای افزایش سطح انرژی وجود دارد. تمرینات تنفسیبیشتر از ورزش‌های یوگا گرفته شده‌اند. پایه و اساس این تمرینات از پرانا دریوگا است که در زبان چینی به آن (چی) گفته می‌شود. تمرینات تنفسی بسیار مفیدند و می‌توانند اثرات عمیقی داشته باشند.
این مقاله شامل 2 تمرین بسیار کوتاه و ساده است که سبب می‌شود شما بتوانید در مواقعی که در محل کار، صبح و... احساس خستگی می‌کنید، سطح انرژی خود را افزایش دهید. این روش کمک می‌کند شما انرژی بیشتری در انجام کارهای روزمره داشته باشید.

تمرین 1

این تمرین تنها 15 ثانیه طول می‌کشد، اما می‌تواند انرژی زندگی را به شما باز گرداند. این ورزش به جوان‌سازی و همچنین به پاکسازی کانال انرژی میان‌ دست‌ها کمک خواهد کرد.

1-مستقیم و صاف بایستید. توجه کنید که ساعت در دست شما نباشد.

2-دست راست خود را به‌آرامی کمی بالا بیاورید. به‌گونه‌ای که کف دست‌تان به سمت پایین باشد.

3-کف دست چپ خود را محکم بر پشت دست راست خود بگذارید و با فشار و سرعت آن را تا شانه دست راست بالا ببرید(درحالی‌که فشار را حفظ می‌کنید). دست راست خود را صاف کنید، به‌طوری‌که کف دست به پشت باشد و زاویه 180 درجه ایجاد کنید و دوباره با فشار، مانند دفعه قبل کف دست چپ خود را تا پایین انگشتان بیاورید.

4-همه این‌ها حدود 1 ثانیه طول خواهند کشید. سپس دست راست خود را برگردانید، به‌طوری‌که کف دست به سمت بیرون باشد و تمرین را تا 6 بار دیگر تکرار کنید (در مجموع 7 مرتبه).

5-به حالت شروع بازگردید و تمرینات را مشابه قبل برای دست دیگر انجام دهید.
طبقه بندی: اطلاعات عمومی نکات آموزنده فردی ومفید خانه داری,رژیم گیاهی ، 
برچسب ها:target="_blank"> [cb:post_related_link_name]،  

تاریخ : شنبه 6 تیر 1394 | 10:57 ب.ظ | نویسنده : میترا فامیلی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.