تبلیغات
سایه روشن - چند الگو برای چیدمان بالش ها


می گویند یک اتاق خواب مرتب از یک تختخواب مرتب آغاز می شود، و آخرین مرحله مرتب کردن یک تختخواب چیدمان بالش و کوسن است. نحوه چیدمان آن کاملا به خودتان بستگی دارد. اما می توانید از الگوهای پیشنهادی زیر پیروی کنید

 

یک اتاق خواب مرتب از یک تختخواب مرتب آغاز می شود، و آخرین مرحله مرتب کردن یک تختخواب چیدمان بالش و کوسن است. نحوه چیدمان آن کاملا به خودتان بستگی دارد. می توانید آن را بخوابانید، تکیه دهید، ترکیب کنید و یا چیدمان متنوعی به آن دهید. اما می توانید از الگوهای پیشنهادی زیر پیروی کنید:

چند الگو برای چیدمان بالش ها

چیدمان مینیمالیستی

اگر دلتان می خواهد همه چیز بسیار ساده و شیک باشد باید مانند تصویر از سبک مینیمال پیروی کنید. بالش های مخصوص خواب را روی تخت قرار داده و دو بالش تزینی به آن ها تکیه دهید. 

چند الگو برای چیدمان بالش ها


چیدمان سنتی

این شیوه رسمی عبارتست از تکیه دادن بالش های مخصوص خواب به تاج تخت، اضافه کردن دو بالش تزئینی به آن و قرار دادن یک یا دو کوسن تزئینی طرحدار در پلان آخر. می توانید از کوسن های استوانه ای نیز استفاده کنید. 

چند الگو برای چیدمان بالش ها


چیدمان رومانتیک

این سبک باشکوه بخصوص مناسب تخت خواب هایی با تاج بلند است. بالش مخصوص خواب را به تاج تخت تکیه دهید، سپس بالش های تزئینی و در پایان کوسن های تزئینی را به آن اضافه کنید. 

چند الگو برای چیدمان بالش ها


چیدمان شلوغ

این شیوه مناسب تخت های بسیار بزرگ و سلطنتی است. در ردیف اول سه بالش مربعی بزرگ قرار دهید، سپس بالش های اصلی را قرار داده و در ردیف آخر کوسن های تزیینی را قرار دهید. 

چند الگو برای چیدمان بالش ها


ابعاد استاندارد بالش: 70*50 سانتی متر و ارتفاع 15 سانتی متر
ابعاد استاندارد کوسن کوچک: 20*20 سانتی متر و ارتفاع 15 سانتی متر
ابعاد استاندارد کوسن بزرگ: 40*40 سانتی متر و ارتفاع 15 سانتی متر

چند الگو برای چیدمان بالش ها
طبقه بندی: اطلاعات عمومی نکات آموزنده فردی ومفید خانه داری,رژیم گیاهی ، 
برچسب ها:target="_blank"> [cb:post_related_link_name]،  

تاریخ : جمعه 17 بهمن 1393 | 08:58 ب.ظ | نویسنده : میترا فامیلی | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.